Atribuită
Anunț atribuire
Serviciul de expertiza tehnica extrajudiciara in scopul stabilirii pagubelor inregistrate de CFR Calatori urmare a accidentului feroviar din data de 18.12.2019, in statia CFR Ploiesti Triaj
- Număr anunț
- CAN1079646
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE SI EXTRAJUDICIARE DR.ING.MIHAI STEFAN SEBEŞAN (CUI 32000165)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.000 RON
- Valoare atribuită
- 34.000 RON
- Data anunțului
- 24.05.2022 09:24
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
34.000 RON
din 34.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro