Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de elaborare Studiu de Fezabilitate (SF) pentru Varianta Ocolire Sighetu Marmației
- Număr anunț
- CAN1079870
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- DRUM POD INVEST SRL (CUI 16548086)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.452.605,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.452.605 RON
- Data anunțului
- 28.05.2022 19:00
- Anunț de participare
- CN1039231
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Subcontractanți 11
ACORMED SRL CUI RO 15403605
ARHEO MANAGEMENT SRL CUI 30914301
CONSULTING SOIL ENGINEERING SRL CUI 36512460
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
GEOLOGIC-TECH SRL CUI 37740695
INTERACTIVE TRANSPORT PLANNING SRL CUI RO33896790
MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE SI ARHEOLOGIE CUI 3694977
PROTELCO SA CUI 8606690
SC DIACONU SI ASOCIATII SRL CUI RO14679638
IOVIDIA COM SRL CUI RO 4492011
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
Terți + subcontractanți 1
SEARCH CORPORATION SRL CUI RO 1597994
Valoare atribuită
1.452.605 RON
din 1.452.605,04 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
5 licitații deschise pe 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.