Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de organizare evenimente si artistice pentru “Ziua internationala a Copilului 1 iunie 2022” , pentru LOT 2 Servicii de divertisment pentru copii in data de Ziua Internationala a Copilului
- Număr anunț
- CAN1080144
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- CEZAR MAGIC PRODUCTIONS S.R.L. (CUI 39466635)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data anunțului
- 31.05.2022 14:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 30.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | CEZAR MAGIC PRODUCTIONS | 30.000 RON |
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro