Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 95,6% sub estimat
Acorduri cadru de servicii de mentenanță la sisteme / echipamente de securitate și la echipamente de detecție a urmelor de explozibili
- Număr anunț
- SCNA1036368
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452.982,20 RON
- Valoare atribuită
- 19.947,36 RON 95,6% sub estimat
- Data anunțului
- 31.05.2022 12:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 19.947,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de mentenanta sisteme / echipamente de securitate | — | UTI FACILITY MANAGEMENT 6 contracte | 18.705,36 RON |
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract 12 · 04.04.2022 | 3.201,48 RON | |||
| — · contract 46 · 24.08.2020 | — | |||
| — · contract 45 · 24.08.2020 | — | |||
| — · contract 75 · 03.12.2020 | — | |||
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract 25 · 13.04.2021 | — | |||
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract 70 · 29.12.2021 | 15.503,88 RON | |||
| 2 | Servicii de mentenanta echipamente de detectie a urmelor de exp… | — | ROM TECH 5 contracte | 1.242 RON |
| — · contract 42 · 17.08.2020 | — | |||
| ROM TECH · contract 18 · 06.04.2020 | — | |||
| ROM TECH · contract 24 · 13.04.2021 | — | |||
| — · contract 76 · 03.12.2020 | — | |||
| ROM TECH · contract 65 · 09.12.2021 | 1.242 RON | |||
Valoare atribuită
19.947,36 RON
din 452.982,20 RON estimat
95,6%
Adjudecat la 4,4% din estimat · economie 433.034,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.