Atribuită Anunț atribuire

negociere alimente - 19.04.2022

Număr anunț
CAN1080223
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.502 RON
Valoare atribuită
9.502 RON
Data anunțului
02.06.2022 10:33

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 9.502 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 9.502 RON

Valoare atribuită

9.502 RON

din 9.502 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.