Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 23,4% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE APARATURA MEDICALA, 2020

Număr anunț
CAN1035261
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33167000-8 · Lampi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.206.000 RON
Valoare atribuită
1.690.540 RON 23,4% sub estimat
Data anunțului
01.06.2022 13:01
Anunț de participare
CN1019656

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 2.206.000 RON Adjudecat: 1.690.540 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 lampa scialitica 1.966.000 RON RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE 3 contracte 1.572.650 RON ↓20,0%
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE · contract 13197 · 10.06.2020
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE · contract 15869 · 11.06.2021 1.376.060 RON
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE · contract 11678 · 20.04.2022 196.590 RON
2 monitor de arie cu sase sonde 240.000 RON S.C. AFOTECH S.R.L. 2 contracte 117.890 RON ↓50,9%
S.C. AFOTECH S.R.L. · contract 11334 · 14.05.2020
S.C. AFOTECH S.R.L. · contract 11335 · 14.05.2020 117.890 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AFOTECH SRL CUI RO33677188
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDINTEL S.R.L. CUI 31653824
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.690.540 RON

din 2.206.000 RON estimat 23,4%

Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 515.460 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.