Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 56,0% sub estimat
,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU)” – furnizare de bunuri aferente obiectivului - LOT II -DOTARI LOC JOACA EXTERIOR + LOT IV -INVENTAR - PMT-2022-P-004, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2
- Număr anunț
- CAN1079966
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- GERO MULTIOPTION S.R.L. (CUI 40384172)
- Cod CPV
- 43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.650,77 RON
- Valoare atribuită
- 33.696 RON 56,0% sub estimat
- Data anunțului
- 07.06.2022 09:38
- Anunț de participare
- CN1040323
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 76.650,77 RON Adjudecat: 33.696 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | LOT II -DOTARI LOC JOACA EXTERIOR | 44.320,12 RON | GERO MULTIOPTION | 33.696 RON ↓24,0% |
| 4 | LOT IV - INVENTAR | 32.330,65 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GERO MULTIOPTION S.R.L. CUI RO 40384172
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PLATEROM SRL CUI RO 15224120
Valoare atribuită
33.696 RON
din 76.650,77 RON estimat
56,0%
Adjudecat la 44,0% din estimat · economie 42.954,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.