Atribuită Anunț atribuire

FURNIZARE CARTOFI

Număr anunț
SCNA1071139
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242.500 RON
Valoare atribuită
275.880 RON
Data anunțului
10.06.2022 12:50
Anunț de participare
SCN1101309

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 242.500 RON Adjudecat: 275.880 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartofi vidați 184.500 RON AMA FRUCT CP 2 contracte 275.880 RON
AMA FRUCT CP · contract ACORD CARDU nr.43210/08.04.2022 · 08.04.2022 171.380 RON
AMA FRUCT CP · contract CONTRACT SUBSECVENT nr.438215/08.04.2022 · 08.04.2022 104.500 RON
2 Cartofi felii (congelați) 58.000 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

275.880 RON

din 242.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.