Atribuită Anunț atribuire

Negociere materiale de curatenie - 31.05.2022

Număr anunț
CAN1081579
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
MANUFARM S.R.L. (CUI 37023410)
Cod CPV
33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.720 RON
Valoare atribuită
6.720 RON
Data anunțului
23.06.2022 09:47

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 6.720 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MANUFARM S.R.L. 6.720 RON

Valoare atribuită

6.720 RON

din 6.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.