Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 7,1% sub estimat
Furnizare produse de curatenie si diverse articole de menaj
- Număr anunț
- CAN1063519
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125.129 RON
- Valoare atribuită
- 1.044.843,55 RON 7,1% sub estimat
- Data anunțului
- 29.06.2022 19:00
- Anunț de participare
- CN1032639
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 1.044.843,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | BIOMIGA PHARM,Target Point,FLYNG IMPEX S.R.L. · Target Point 3 contracte | 986.339,55 RON |
| BIOMIGA PHARM,Target Point,FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 66994, 66997, 67000 · 08.09.2021 | 848.359,36 RON | |||
| Target Point · contract 95501 · 21.12.2021 | 61.839 RON | |||
| Target Point · contract 47792 · 14.06.2022 | 76.141,19 RON | |||
| — | — | Target Point | 58.504 RON | |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOMIGA PHARM S.R.L. CUI 32803440
Valoare atribuită
1.044.843,55 RON
din 1.125.129 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 80.285,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.