Atribuită
Anunț atribuire
Contract de achiziție publică servicii elaborare documentaţie de urbanism: ”Modificare P.U.Z. pentru amplasarea unor obiective de interes public și privat ale Municipiului Zalău, aprobat prin HCL al Municipiului Zalău nr. 189 din 19.09.2011”
- Număr anunț
- SCNA1072297
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT M EVOSTRUCT S.R.L. (CUI 32849226)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.100 RON
- Valoare atribuită
- 98.100 RON
- Data anunțului
- 04.07.2022 12:41
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
98.100 RON
din 98.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro