Atribuită
Anunț atribuire
CONTRACTE SUBSECVENTE AFERENTE PROCEDURII PROPRII (ANEXA2) Servicii de testare pentru depistarea SARS-COV-2 prin metoda Real Time RT-PCR la Acordul-cadru nr. 1.271.086 din 30.03.2022
- Număr anunț
- CAN1082390
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC BIOLAB S.R.L. (CUI 43298220)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.040 RON
- Valoare atribuită
- 7.040 RON
- Data anunțului
- 05.07.2022 13:39
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 7.040 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | TUNIC BIOLAB S.R.L. | 7.040 RON |
Valoare atribuită
7.040 RON
din 7.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro