Atribuită Anunț atribuire

Furnizare ulei de floarea soarelui ce intră în structura normelor de hrană a deținuților necesare, în perioada de vară 15.07.2022 – 31.09.2022

Număr anunț
CAN1082980
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.650 RON
Valoare atribuită
9.650 RON
Data anunțului
13.07.2022 14:12

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 9.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 9.650 RON

Valoare atribuită

9.650 RON

din 9.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.