Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare PAINE si LEGUME ( cartofi, ceapa, morcovi si varza)
- Număr anunț
- CAN1059798
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
- Furnizor / câștigător
- DAVEX AGRO SRL (CUI 12964433)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.577 RON
- Valoare atribuită
- 422.488,40 RON
- Data anunțului
- 14.07.2022 15:01
- Anunț de participare
- CN1030901
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 296.577 RON Adjudecat: 422.488,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PAINE SEMIALBA AMBALATA | 142.350 RON | DAVEX AGRO 5 contracte | 263.092,20 RON |
| DAVEX AGRO · contract G33679 · 30.06.2021 | 131.673,75 RON | |||
| DAVEX AGRO · contract G 33681 · 30.06.2021 | 31.450 RON | |||
| DAVEX AGRO · contract 39643 · 20.09.2021 | 37.068,45 RON | |||
| DAVEX AGRO · contract 20469 · 07.01.2022 | 33.300 RON | |||
| DAVEX AGRO · contract 26776 · 29.03.2022 | 29.600 RON | |||
| 2 | CARTOFI | 87.197 RON | STEDYAN COM S.R.L. | 9.436,60 RON ↓89,2% |
| 3 | CEAPA | 10.050 RON | STEDYAN COM S.R.L. 3 contracte | 93.772,60 RON |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 42031 · 19.10.2021 | 26.728 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract G 35191 · 20.07.2021 | 51.604,60 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract G 35195 · 20.07.2021 | 15.440 RON | |||
| 4 | MORCOVI | 21.280 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 3 contracte | 56.187 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract G 35194 · 20.07.2021 | 9.400 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract G35192 · 20.07.2021 | 29.407 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42030 · 19.10.2021 | 17.380 RON | |||
| 5 | VARZA | 35.700 RON | — | |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Valoare atribuită
422.488,40 RON
din 296.577 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro