Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare nr.2/2022 la Acordul cadru de furnizare nr.A1-4710/08.06.2022 pentru furnizarea a 2 seturi de sateliti reper 330A.32.9861.02

Număr anunț
CAN1082989
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA IAR (CUI 1132930)
Cod CPV
34730000-3 · Piese pentru aeronave, pentru nave spatiale si pentru elicoptere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336.964,56 RON
Valoare atribuită
1.336.964,56 RON
Data anunțului
15.07.2022 17:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.336.964,56 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SOCIETATEA IAR 1.336.964,56 RON

Valoare atribuită

1.336.964,56 RON

din 1.336.964,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.