Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 50,0% sub estimat
Piese schimb reparare/încărcare stingătoare presurizate tip P
- Număr anunț
- SCNA1046031
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRIAL CRUMAN SRL (CUI 1366299)
- Cod CPV
- 24951220-3 · Produse extinctoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272.067,20 RON
- Valoare atribuită
- 136.000 RON 50,0% sub estimat
- Data anunțului
- 20.07.2022 13:04
- Anunț de participare
- SCN1077361
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (34)
Estimat: 272.067,20 RON Adjudecat: 136.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pulbere universală ABC | 129.411,76 RON | — | |
| 2 | Coliere prindere furtun ɸ 12-22 mm | 8.403,36 RON | Anulat | — |
| 3 | Coliere prindere furtun ɸ10 mm | 12.605,04 RON | Anulat | — |
| 4 | Colier plastic P12 Centură plastic/bridă de prindere L 900 mm | 4.201,68 RON | Anulat | — |
| 5 | Colier plastic P9 Centură plastic/bridă de prindere L 700 mm | 2.899,16 RON | Anulat | — |
| 6 | Garnitură etanșare ɸ 40x3,5 Oring cauciuc asigură etanșare valv… | 1.890,76 RON | Anulat | — |
| 7 | Garnitură etanșare ɸ 45x3,5 Oring cauciuc asigură etanșare valv… | 1.890,76 RON | Anulat | — |
| 8 | Siguranță șplint Metalică, 2x40 mm | 3.025,21 RON | Anulat | — |
| 9 | Siguranțe pentru roțile stingătoarelor tip P50 | 1.680,67 RON | Anulat | — |
| 10 | Roată suport pentru stingătoare mobile | 9.453,78 RON | Anulat | — |
| 11 | Inel manevră | 2.521,01 RON | Anulat | — |
| 12 | Etichete autoadezive pentru stingătoare presurizate permanent t… | 6.932,77 RON | Anulat | — |
| 13 | Bandă teflon | 2.352,94 RON | Anulat | — |
| 14 | Manometru stingătoare | 4.033,61 RON | Anulat | — |
| 15 | Inel “O” pentru manometre stingătoare | 1.428,57 RON | Anulat | — |
| 16 | Duză de plastic evacuare stingător | 882,35 RON | Anulat | — |
| 17 | Furtun cauciuc ɸ 16 mm | 14.117,65 RON | Anulat | — |
| 18 | Furtun cauciuc ɸ 10 mm | 12.100,84 RON | Anulat | — |
| 19 | Pensulă pentru vopsit | 1.680,67 RON | Anulat | — |
| 20 | Perie de sârmă | 2.352,94 RON | Anulat | — |
| 21 | Șmirghel pe suport textil ETS granulație 80 | 9.411,76 RON | Anulat | — |
| 22 | Rolă furtun PSI tip C cu racorduri legate | 13.865,55 RON | INDUSTRIAL CRUMAN 5 contracte | 136.000 RON |
| INDUSTRIAL CRUMAN · contract A3283 · 24.09.2021 | 37.700 RON | |||
| INDUSTRIAL CRUMAN · contract A3987 · 09.12.2020 | 3.375 RON | |||
| INDUSTRIAL CRUMAN · contract A3714 · 17.11.2020 | — | |||
| INDUSTRIAL CRUMAN · contract A3752 · 19.11.2020 | 56.550 RON | |||
| INDUSTRIAL CRUMAN · contract A335 · 02.02.2022 | 38.375 RON | |||
| 23 | Ștuț racord pentru Robinet G3/4 | 1.344,54 RON | Anulat | — |
| 24 | Ștuț racord pentru Robinet G1/2 | 1.008,40 RON | Anulat | — |
| 25 | Reducție ștuț de la 3/4 la 1/2 | 1.680,67 RON | Anulat | — |
| 26 | Furtun stingătoare presurizate Tip P3, P4, P6 ,P9, P12 | 10.084,03 RON | Anulat | — |
| 27 | Bandă mascare | 3.361,34 RON | Anulat | — |
| 28 | Țeavă interioară stingător P3 | 504,20 RON | Anulat | — |
| 29 | Țeavă interioară stingător P4 | 521,01 RON | Anulat | — |
| 30 | Țeavă interioară stingător P6 | 605,04 RON | Anulat | — |
| 31 | Țeavă interioară stingător P9 | 672,27 RON | Anulat | — |
| 32 | Țeavă interioară stingător P12 | 739,50 RON | Anulat | — |
| 33 | Țeavă interioară stingător P50 | 1.882,35 RON | Anulat | — |
| 34 | Țeavă interioară stingător P100 | 2.521,01 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INDUSTRIAL CRUMAN SRL CUI RO 1366299
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SHEQSAFE CONSULTING SRL CUI RO37631191
Valoare atribuită
136.000 RON
din 272.067,20 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 136.067,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.