Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 45,4% sub estimat

Achiziția serviciilor de reparații, revizii tehnice periodice, ITP, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, tractări, spălări, pentru autoturismele din parcul auto al unităților subordonate aparținând Direcției Generale Regionale a Finanțelor Publice Brașov - Administrației Județene a Finanțelor Publice Mureș și al Biroului Vamal de Interior Mureș, al Administrației Județene a Finanțelor Publice Sibiu și al Biroului Vamal de Interior Sibiu respectiv al Administrației Județene a Finanțelor Publice Alba și al Biroului Vamal de Interior Alba

Număr anunț
CAN1049764
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306.000 RON
Valoare atribuită
167.043,77 RON 45,4% sub estimat
Data anunțului
25.07.2022 14:27
Anunț de participare
CN1026098

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 167.043,77 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AJFP Mures, BVI Mures: servicii auto (reparaţii şi întreţinere … S.C. MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. 4 contracte 130.245,83 RON
S.C. MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. · contract 732 · 18.01.2021 14.048,82 RON
S.C. MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. · contract 731 · 18.01.2021
S.C. MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. · contract 20216 · 15.12.2021 8.197,01 RON
S.C. MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. · contract 10622 · 28.06.2022 108.000 RON
2 AJFP Sibiu, BVI Sibiu: servicii auto (reparaţii şi întreţinere … Anulat
3 AJFP Alba, BVI Alba: servicii auto (reparaţii şi întreţinere pe… ALBA MOTOR SRL 4 contracte 36.797,94 RON
ALBA MOTOR SRL · contract 10623 · 28.06.2022 21.840 RON
ALBA MOTOR SRL · contract 20218 · 15.12.2021 2.540 RON
ALBA MOTOR SRL · contract 877 · 21.01.2021
ALBA MOTOR SRL · contract 878 · 21.01.2021 12.417,94 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
AUROCAR 2002 SRL CUI RO 11690410
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALBA MOTOR SRL CUI RO 9552254
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

167.043,77 RON

din 306.000 RON estimat 45,4%

Adjudecat la 54,6% din estimat · economie 138.956,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.