Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 10,2% sub estimat
,, Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Brăila, Lot 1 – conform centralizator ATR nr. 2333/07.01.2022, Lot 2 – conform centralizator ATR nr. 2353/07.01.2022, Lot 3 – conform centralizator ATR nr. 2373/07.01.2022”
- Număr anunț
- SCNA1067894
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DOFA POWER S.R.L. (CUI 41671437)
- Cod CPV
- 45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.048,34 RON
- Valoare atribuită
- 68.307,66 RON 10,2% sub estimat
- Data anunțului
- 28.07.2022 15:59
- Anunț de participare
- SCN1100383
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 68.307,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 – conform centralizator ATR nr. 2333/07.01.2022 | — | DOFA POWER S.R.L | 22.734 RON |
| 2 | Lot 2 – conform centralizator ATR nr. 2353/07.01.2022 | — | DOFA POWER S.R.L | 31.819,93 RON |
| 3 | Lot 3 – conform centralizator ATR nr. 2373/07.01.2022 | — | DOFA POWER S.R.L | 13.753,73 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DOFA POWER S.R.L. CUI 41671437
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIEL SERV SRL CUI RO 6392442
Valoare atribuită
68.307,66 RON
din 76.048,34 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 7.740,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.