Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 78,9% sub estimat
Servicii Leasing Operational si Management de Flota Auto
- Număr anunț
- 187191
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ALD Automotive SRL (CUI 21295044)
- Cod CPV
- 50111100-7 · Servicii de gestionare a parcurilor de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.363.568,71 EUR
- Valoare atribuită
- 16.567.448,31 EUR 78,9% sub estimat
- Data anunțului
- 31.07.2022 13:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 16.567.448,31 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Default Lot | — | LeasePlan Romania SRL | — |
| — | — | LeasePlan Romania SRL 50 contracte | 16.567.448,31 RON | |
| LeasePlan Romania SRL · contract 11.2 · 01.03.2018 | 10.594,64 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 11.1 · 01.03.2018 | 33.050,67 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 294 · 01.03.2018 | 45.638,84 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 293 · 01.03.2018 | 146.191,80 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 10 · 01.03.2018 | 12.479,80 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 9 · 01.03.2018 | 141.009,40 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 53 · 01.03.2018 | 206.794,90 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 52 · 01.03.2018 | 1.041.285 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 6475.1 · 01.03.2018 | 1.593.557 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 6473 · 01.03.2018 | 3.643.149 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N37 · 01.03.2018 | 87.897,28 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N36 · 01.03.2018 | 514.656,60 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 2 · 01.03.2018 | 3.910,20 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 45.2 · 21.01.2019 | 0,01 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 45.1 · 21.01.2019 | 36.506,96 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N179.2 · 20.02.2019 | 20.750,04 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N179.1 · 20.02.2019 | 88.899,73 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 67 · 17.04.2019 | 184.349,30 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 66 · 17.04.2019 | 18.819,74 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 330 · 17.04.2019 | 18.787,32 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 331 · 17.04.2019 | 36.291,38 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N195 · 17.04.2019 | 52.612,98 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N194 · 17.04.2019 | 19.618,04 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 8 · 17.04.2019 | 40.885,51 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 7 · 17.04.2019 | 17.175,72 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 322 · 17.04.2019 | 771.870,30 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 321 · 17.04.2019 | 183.092,40 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 12986 · 17.04.2019 | 717.396,50 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 12985 · 17.04.2019 | 591.524,40 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 75 · 29.05.2019 | 0,10 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 91.1 · 01.07.2019 | 31.878,08 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 358.1 · 01.07.2019 | 35.807,84 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N226 · 01.07.2019 | 109.750,20 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N217.1 · 01.07.2019 | 102.130,20 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 370 · 01.07.2019 | 197.178,70 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N227 · 21.08.2019 | 35.099,32 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 14189.1 · 25.02.2020 | 1.639.632 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 52 · 01.04.2020 | 139.914,48 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 1423 · 01.04.2020 | 1.448.191,62 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N26 · 01.04.2020 | 112.030,76 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 11 · 01.04.2020 | 24.257,84 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 18 · 15.04.2020 | 41.181,20 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 1 · 01.07.2020 | 5.569,44 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 24 · 01.07.2020 | 16.716,08 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract N21 · 01.04.2021 | 112.030,76 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 211154.0-0 · 01.04.2021 | 1.448.191,62 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 13 · 01.04.2021 | 25.420,64 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract 26 · 15.04.2021 | 4.118,12 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract Q2 2022 · 01.04.2022 | 756.953,85 RON | |||
| LeasePlan Romania SRL · contract Q2 2022 · 01.04.2022 | 2.600 RON | |||
Valoare atribuită
16.567.448,31 EUR
din 78.363.568,71 EUR estimat
78,9%
Adjudecat la 21,1% din estimat · economie 61.796.120,40 EUR
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.