Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru furnizare medicamente, preparate galenice, produse parafarmaceutice si material sanitare 24832 din 04.07.2022

Număr anunț
CAN1084352
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
24Wood (CUI 22208291)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,12 RON
Valoare atribuită
421,12 RON
Data anunțului
02.08.2022 14:36

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 421,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
24Wood 421,12 RON

Valoare atribuită

421,12 RON

din 421,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.