Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 92,0% sub estimat
ACHIZITIE REACTIVI SI MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR
- Număr anunț
- CAN1064725
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.764 RON
- Valoare atribuită
- 14.038,64 RON 92,0% sub estimat
- Data anunțului
- 03.08.2022 11:34
- Anunț de participare
- CN1033161
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (23)
Adjudecat: 14.038,64 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PACHET - MATERIALE SANITARE CONSUMABILE LABORATOR ANALIZE | — | Anulat | — |
| 2 | PACHET - Reactivi (TESTE RAPIDE CASETE) | — | DDS Diagnostic 5 contracte | 13.222 RON |
| DDS Diagnostic · contract A-3105 · 08.04.2022 | 489,80 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A 6888 · 20.10.2021 | 9.158,60 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A 8108 · 25.11.2021 | 671,80 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A 6560 · 01.08.2022 | 2.251,80 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract A-5914 · 08.07.2022 | 650 RON | |||
| 3 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - eritromicina (E15) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 41,93 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 23,96 RON | |||
| 4 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - clindamicin (DA02) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 41,93 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 23,96 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| 5 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - ofloxacina (OFX5) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 41,93 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 23,96 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| 6 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - linezolid (LNZ30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,94 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,97 RON | |||
| 7 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - cefoxitina (FOX30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 59,90 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 29,95 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 23,96 RON | |||
| 8 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - vancomicina (VA30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 23,96 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| 9 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - cloramfenicol (C30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 23,96 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 11,98 RON | |||
| 10 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - bacitracina (B04) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 23,96 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 5,99 RON | |||
| 11 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - optochin (OP5) | — | BIOMAXIMA CLINICAL S.R.L. | 25,94 RON |
| 12 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - gentamicin (CN10) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,94 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,97 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| 13 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - cefpodoxime (CPD10) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 71,88 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 35,94 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 23,96 RON | |||
| 14 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - amikacin (AK30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,94 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,97 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| 15 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - azitromicina (AZM15) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,94 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,97 RON | |||
| 16 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - claritromicina (CLR 15) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,94 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,97 RON | |||
| 17 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - metronidazol (MET5) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 23,96 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 11,98 RON | |||
| 18 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - rifampicina (RA5) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 41,93 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 29,95 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 5,99 RON | |||
| 19 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri – sulbactam + ampicilina (SAM1… | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,94 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,97 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 11,98 RON | |||
| 20 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - ticarcilina 75 (TIC75) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 35,96 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 17,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 8,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 8,99 RON | |||
| 21 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - doxiciclina (DO30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 23,96 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 5,99 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 5,99 RON | |||
| 22 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri – amoxiciclina 25 (AX25) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 59,90 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 29,95 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 17,97 RON | |||
| 23 | Discuri ABG/cartus cu 50 discuri - cefepime 30 (FEP 30) | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 59,90 RON |
| Tody Laboratories Int · contract A 1329 · 17.02.2022 | 11,98 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6886 · 20.10.2021 | 29,95 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract A 6563 · 01.08.2022 | 17,97 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DDS DIAGNOSTIC SRL CUI 14688172
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIOMAXIMA CLINICAL S.R.L. CUI RO 28399247
Valoare atribuită
14.038,64 RON
din 174.764 RON estimat
92,0%
Adjudecat la 8,0% din estimat · economie 160.725,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.