Atribuită
Anunț atribuire
contract de asigurarea RCA SI CASCO
- Număr anunț
- SCNA1064852
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 504.922,58 RON
- Data anunțului
- 05.08.2022 11:45
- Anunț de participare
- SCN1098416
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 504.922,58 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RCA | — | GROUPAMA ASIGURARI 4 contracte | 87.342,58 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 2 · 01.02.2022 | 1.668,78 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 3 · 03.01.2022 | 1.668,37 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 3 · 03.01.2022 | 43.671,29 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 3 · 01.03.2022 | 40.334,14 RON | |||
| 2 | CASCO | — | GROUPAMA ASIGURARI 4 contracte | 417.580 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 3 · 01.03.2022 | 175.041,12 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 2 · 01.02.2022 | 16.016,72 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 2 · 03.01.2022 | 17.732,16 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 2 · 03.01.2022 | 208.790 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
504.922,58 RON
din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro