Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 96,5% sub estimat

RULMENTI SI BUCSI RULMENTI

Număr anunț
CAN1030484
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.852.095,67 RON
Valoare atribuită
448.966,16 RON 96,5% sub estimat
Data anunțului
09.08.2022 11:04
Anunț de participare
CN1015962

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 448.966,16 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
3 RULMENTI REDUCTOR ROATA E1400 MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 4 contracte 246.488,56 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 2298/CEOSM · 09.11.2021 20.000 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 1355/CEOSM · 08.06.2021 168.743,56 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 566/CEOSM · 13.03.2020
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 1423/CEOSM · 11.08.2020 57.745 RON
7 BILE RULMENT MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT,PRIMAGRA S.R.L. 3 contracte 73.677,60 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT,PRIMAGRA S.R.L. · contract 567/CEOSM · 13.03.2020
PRIMAGRA · contract 652/CEOSM · 17.03.2021 49.788 RON
Primagra Romania · contract 312/CEOSM · 15.02.2022 23.889,60 RON
8 RULMENTI CAPSULATI AS INDUSTRIAL S.A.,PRIMAGRA S.R.L. · AS INDUSTRIAL S.A. 4 contracte 128.800 RON
AS INDUSTRIAL S.A.,PRIMAGRA S.R.L. · contract 570/CEOSM · 13.03.2020
AS INDUSTRIAL S.A. · contract 485/CEOSM · 10.03.2022 34.800 RON
AS INDUSTRIAL S.A. · contract 470/CEOSM · 09.03.2022 76.700 RON
AS INDUSTRIAL S.A. · contract 1426/CEOSM · 17.06.2021 17.300 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMAGRA S.R.L. CUI RO 9852650
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

448.966,16 RON

din 12.852.095,67 RON estimat 96,5%

Adjudecat la 3,5% din estimat · economie 12.403.129,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.