Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 77,7% sub estimat

“Servicii de intretinere a parcurilor din Mun. Oradea, finalizate cu incheierea unui acord cadru pe o perioada de 3 ani, cuprinzand 2 loturi : Lotul nr. 1 – Parc Padisului Lotul nr. 2 – Parc Mihai Viteazul

Număr anunț
CAN1019204
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
DUMIGARDENER SRL (CUI 36225128)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430.200,83 RON
Valoare atribuită
318.823,57 RON 77,7% sub estimat
Data anunțului
11.08.2022 15:01
Anunț de participare
CN1007949

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 1.430.200,83 RON Adjudecat: 318.823,57 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr.1 - Parc Padisului, Mun. Oradea 262.962 RON DUMIGARDENER 2 contracte 198.176,90 RON ↓24,6%
DUMIGARDENER · contract 272200 · 23.07.2019
DUMIGARDENER · contract 265285 · 22.07.2022 198.176,90 RON
2 Lotul nr. 2 – Parc Mihai Viteazul, Mun. Oradea 1.167.238,83 RON SC ADENANDRA SRL 2 contracte 120.646,67 RON ↓89,7%
SC ADENANDRA SRL · contract 271660 · 22.07.2019
SC ADENANDRA SRL · contract 264141 · 21.07.2022 120.646,67 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DUMIGARDENER SRL CUI 36225128
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ADENANDRA SRL CUI RO 11243552
Oferta 3 Individuala
Ofertant
BIOFRAME SRL CUI 19168596
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

318.823,57 RON

din 1.430.200,83 RON estimat 77,7%

Adjudecat la 22,3% din estimat · economie 1.111.377,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.