Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare medicamente, preparate galenice, produse parafarmaceutice si materiale sanitare 24832 din 04.07.2022
- Număr anunț
- CAN1086915
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.450 RON
- Valoare atribuită
- 33.450 RON
- Data anunțului
- 09.09.2022 10:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 33.450 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | SH MEDICAL SRL | 33.450 RON |
Valoare atribuită
33.450 RON
din 33.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro