Atribuită Anunț atribuire

CONTRACT SUBSECVENT NR. 1 LA ACORDUL CADRU NR. 394/28.04.2022

Număr anunț
CAN1087232
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
CONSTRIF SOLUTIONS SRL (CUI 33381807)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.640 RON
Valoare atribuită
67.640 RON
Data anunțului
14.09.2022 12:04

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 67.640 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CONSTRIF SOLUTIONS SRL 67.640 RON

Valoare atribuită

67.640 RON

din 67.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.