- Număr anunț
- SCNA1058705
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.953,60 RON
- Valoare atribuită
- 178.953,60 RON
- Data anunțului
- 19.09.2022 12:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 178.953,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CIOCOLATA SI PRODUSE ZAHAROASE | — | SENTROMCRIS 13 contracte | 54.552 RON |
| SENTROMCRIS · contract 11812/A · 29.09.2021 | 6.241 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 31911/A · 03.12.2021 | 6.241 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 3222/A · 11.04.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 4256/A · 12.05.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 30988/A · 02.11.2021 | 6.241 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 5396/A · 14.06.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 31/A · 04.01.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 6943/A · 15.07.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 11811/A · 29.09.2021 | — | |||
| SENTROMCRIS · contract 8086/A · 16.08.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 1226/A · 07.02.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 2232/A · 08.03.2022 | 3.981 RON | |||
| SENTROMCRIS · contract 9300/A · 19.09.2022 | 3.981 RON | |||
| 2 | BISCUITI DULCI | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL 13 contracte | 124.401,60 RON |
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 11810/A · 29.09.2021 | 20.530,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 11809/A · 29.09.2021 | — | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 30989/A · 02.11.2021 | 20.530,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 31912/A · 03.12.2021 | 20.530,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 30/A · 04.01.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 1225/A · 07.02.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 2231/A · 08.03.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 3223/A · 11.04.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 4255/A · 12.05.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 5398/A · 14.06.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 6942/A · 15.07.2022 | 6.983,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 8087/A · 16.08.2022 | 6.938,80 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9299/A · 19.09.2022 | 6.983,80 RON | |||
| 3 | CEREALE PENTRU MICUL DEJUN | — | — | |
| 4 | DESERTURI | — | — | |
Valoare atribuită
178.953,60 RON
din 178.953,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro