Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutii Petri plastic 140x15mm si 90x15 mm, DOPURI CELULOZA, MANUSI, Lame Bisturiu, SACI, SERINGI

Număr anunț
DA29910920
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
08.02.2022 00:00
Data finalizării
10.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON