Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 27.06.2022 - ALPHA MEDICAL

Număr anunț
CAN1087682
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data anunțului
20.09.2022 16:15

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 5.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALPHA MEDICAL 5.100 RON

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.