Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de asigurare obligatorie privind răspunderea civilă auto
- Număr anunț
- SCNA1065541
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.762,18 RON
- Valoare atribuită
- 328.250,43 RON
- Data anunțului
- 21.09.2022 10:50
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (9)
Estimat: 355.484 RON Adjudecat: 328.250,43 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr.1: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 2.499 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 2.609,55 RON |
| 2 | Lot nr.2: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 30.860 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 4 contracte | 29.960 RON ↓2,9% |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 400727 · 31.01.2022 | 14.980 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 400759 · 04.02.2022 | 5.992 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 401257 · 30.03.2022 | 2.996 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 401579 · 04.05.2022 | 5.992 RON | |||
| 3 | Lot nr.3: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 12.344 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 3 contracte | 24.279,03 RON |
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 401254 · 30.03.2022 | 7.686,66 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 400725 · 31.01.2022 | 14.986,93 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 401578 · 04.05.2022 | 1.605,44 RON | |||
| 4 | Lot nr.4: Autovehicule transport persoane cu mai mult de 9 loc… | 137.566 RON | Allianz - Tiriac Asigurari | 83.575 RON ↓39,2% |
| 5 | Lot nr.5: Autovehicule transport persoane cu mai mult de 9 locu… | 15.873 RON | Allianz - Tiriac Asigurari 3 contracte | 171.695,32 RON |
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 400726 · 31.01.2022 | 133.521,32 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 401258 · 30.03.2022 | 26.017 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 400991 · 04.03.2022 | 12.157 RON | |||
| 6 | Lot nr.6: Autovehicule destinate transportului de marfă cu masa… | 60.000 RON | Allianz - Tiriac Asigurari 2 contracte | 12.455 RON ↓79,2% |
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 400760 · 04.02.2022 | 7.896 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 401580 · 04.05.2022 | 4.559 RON | |||
| 7 | Lot nr.7: Autovehicule destinate transportului de marfă cu masa… | 15.000 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 1.176,53 RON ↓92,2% |
| 8 | Lot nr.8: Autovehicule destinate transportului de marfă cu masa… | 80.000 RON | Allianz - Tiriac Asigurari | 2.500 RON ↓96,9% |
| 9 | Lot nr.9: Remorci, semiremorci cu masa maximă: > 10000 kg | 1.342 RON | — | |
Valoare atribuită
328.250,43 RON
din 164.762,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro