Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de asigurare obligatorie privind răspunderea civilă auto
- Număr anunț
- SCNA1054747
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.702,07 RON
- Valoare atribuită
- 284.699,75 RON
- Data anunțului
- 21.09.2022 10:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (16)
Estimat: 497.730 RON Adjudecat: 284.699,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr.1: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 16.380 RON | — | |
| 2 | Lot nr.2: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 12.420 RON | — | |
| 3 | Lot nr.3: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 200.790 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 9 contracte | 142.250 RON ↓29,2% |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 400992 · 04.03.2022 | 250 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 361512 · 29.06.2021 | 72.750 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 400891 · 23.02.2022 | 21.500 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 360604 · 09.07.2021 | 10.750 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 401253 · 30.03.2022 | 19.250 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 401584 · 04.05.2022 | 6.000 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 400758 · 04.02.2022 | 1.500 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 362315 · 15.10.2021 | 3.500 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 363091 · 07.12.2021 | 6.750 RON | |||
| 4 | Lot nr.4: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 1.560 RON | FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE | 664 RON ↓57,4% |
| 5 | Lot nr.5: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 18.360 RON | FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE | 288 RON ↓98,4% |
| 6 | Lot nr.6: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 11.200 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 5 contracte | 43.278,54 RON |
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 361511 · 29.06.2021 | 32.547,68 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 360603 · 09.07.2021 | 503,74 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 400757 · 04.02.2022 | 445,87 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 401252 · 30.03.2022 | 9.081,25 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 401583 · 04.05.2022 | 700 RON | |||
| 7 | Lot nr.7: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 8.520 RON | — | |
| 8 | Lot nr.8: Autovehicule transport persoane cu mai mult de 9 locu… | 110.000 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 21.112,17 RON ↓80,8% |
| 9 | Lot nr.9: Autovehicule transport persoane cu mai mult de 9 locu… | 75.000 RON | — | |
| 10 | Lot nr.10: Autovehicule transport persoane cu mai mult de 9 loc… | 13.000 RON | — | |
| 11 | Lot nr.11: Autovehicule destinate transportului de marfă cu mas… | 860 RON | FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE 2 contracte | 77.084 RON |
| FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE · contract 361507 · 30.06.2021 | 75.036 RON | |||
| FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE · contract 360602 · 08.07.2021 | 2.048 RON | |||
| 12 | Lot nr.12: Autovehicule destinate transportului de marfă cu mas… | 11.400 RON | — | |
| 13 | Lot nr.13: Autovehicule destinate transportului de marfă cu mas… | 4.880 RON | — | |
| 14 | Lot nr.14: Autovehicule destinate transportului de marfă cu mas… | 10.560 RON | — | |
| 15 | Lot nr.15: Remorci, semiremorci cu masa maximă: remorci între 7… | 2.400 RON | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 23,04 RON ↓99,0% |
| 16 | Lot nr.16: Remorci, semiremorci cu masa maximă: > 10000 kg | 400 RON | — | |
Valoare atribuită
284.699,75 RON
din 103.702,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro