Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney 2000, Izvorani

Număr anunț
CAN1057479
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
PROVIGO TRADE SRL (CUI 25347260)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.576.492,56 RON
Valoare atribuită
3.849.689,56 RON
Data anunțului
22.09.2022 11:01
Anunț de participare
CN1027517

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (14)

Estimat: 3.576.492,56 RON Adjudecat: 3.849.689,56 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 31.720 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte 55.185 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 161 · 17.01.2022 8.870 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1022 · 02.07.2021 14.850 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 821 · 02.06.2021 31.465 RON
2 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 264.712 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 2 contracte 291.565 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 164 · 17.01.2022 91.960 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1786 · 02.12.2021 199.605 RON
3 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 256.592 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte 461.854,90 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 162 · 17.01.2022 122.390 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1083 · 18.07.2022 113.705,90 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1784 · 02.12.2021 225.759 RON
4 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 513.083 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte 745.804,40 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 163 · 17.01.2022 209.530 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1282 · 23.08.2021 512.356,40 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1465 · 29.09.2021 23.918 RON
5 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 22.360 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte 45.891,50 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1096 · 20.07.2022 13.326,50 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1785 · 02.12.2021 22.340 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 166 · 17.01.2022 10.225 RON
6 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 251.182 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte 375.307 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1899 · 22.12.2021 236.593 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 165 · 17.01.2022 49.240 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1097 · 20.07.2022 89.474 RON
7 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 957.156,89 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 5 contracte 1.650.941,76 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1095 · 20.07.2022 195.115,66 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1742 · 22.11.2021 27.500 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1466 · 29.09.2021 37.799 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 159 · 17.01.2022 433.585 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1281 · 23.08.2021 956.942,10 RON
8 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 127.370 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte 203.360 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1595 · 25.10.2021 26.725 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 1383 · 14.09.2021 126.725 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 160 · 17.01.2022 49.910 RON
9 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 224.924,63 RON Anulat
10 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 144.929 RON Anulat
11 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 399.292,04 RON Anulat
12 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 21.635 RON PROVIGO TRADE S.R.L. 19.780 RON ↓8,6%
13 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 249.900 RON Anulat
14 Acord cadru furnizare alimente pentru Complexul Olimpic Sydney … 111.636 RON Anulat

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.849.689,56 RON

din 3.576.492,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.