Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 11,6% sub estimat

Furnizare îngrășăminte chimice solide si amendamente

Număr anunț
CAN1086427
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Furnizor / câștigător
CEASIS IMPEX SRL (CUI 14404211)
Cod CPV
24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670.759,80 RON
Valoare atribuită
1.476.160 RON 11,6% sub estimat
Data anunțului
23.09.2022 17:00
Anunț de participare
CN1045026

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 1.670.759,80 RON Adjudecat: 1.476.160 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DAP 18.46.0 716.531,40 RON CEASIS IMPEX 985.080 RON
2 NPK 16.16.16/ NPK 15.15.15 434.336,40 RON
3 NPK 20.20.0 287.850 RON CEASIS IMPEX 328.740 RON
4 Oxid de calciu de inalta calitate,granulat( TERRACALCO 95 sau s… 41.596,80 RON
5 Azotat de amoniu 102.445,20 RON
6 Superfosfat 0-35-0+ S 88.000 RON S.C.RARBAL S.R.L. 162.340 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RARBAL SRL CUI RO17889707
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GREEN MASTER SRL CUI RO 14911729

Valoare atribuită

1.476.160 RON

din 1.670.759,80 RON estimat 11,6%

Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 194.599,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.