Atribuită
Anunț atribuire
Acord Cadru de furnizare produse alimentare destinate hrănirii persoanelor private de libertate
- Număr anunț
- SCNA1072182
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.558,60 RON
- Valoare atribuită
- 43.654,63 RON
- Data anunțului
- 28.09.2022 10:11
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (11)
Adjudecat: 43.654,63 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Branza telemea | — | Anulat | — |
| 2 | Branza topita | — | PARHAN COM S.R.L. 2 contracte | 7.083,50 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29034 · 27.06.2022 | 1.599,50 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29016 · 27.06.2022 | 5.484 RON | |||
| 3 | Carnați din carne de porc | — | ROMICS 3 contracte | 15.442,88 RON |
| ROMICS · contract 33151 · 21.09.2022 | 3.885 RON | |||
| ROMICS · contract 29018 · 27.06.2022 | 7.931,88 RON | |||
| ROMICS · contract 29032 · 27.06.2022 | 3.626 RON | |||
| 4 | Ficat de porc congelat | — | INTER CONECTER S.R.L. 3 contracte | 8.523,25 RON |
| INTER CONECTER S.R.L. · contract 29033 · 27.06.2022 | 1.058 RON | |||
| INTER CONECTER S.R.L. · contract 33147 · 21.09.2022 | 1.904,40 RON | |||
| INTER CONECTER S.R.L. · contract 29014 · 27.06.2022 | 5.560,85 RON | |||
| 5 | Foi de dafin | — | PARHAN COM S.R.L. 3 contracte | 407 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 33148 · 21.09.2022 | 92,50 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29017 · 27.06.2022 | 259 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29036 · 27.06.2022 | 55,50 RON | |||
| 6 | Marar frunze uscate | — | PARHAN COM S.R.L. 3 contracte | 294 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29037 · 27.06.2022 | 58,80 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29013 · 27.06.2022 | 205,80 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 33149 · 21.09.2022 | 29,40 RON | |||
| 7 | Pate de ficat | — | PARHAN COM S.R.L. 3 contracte | 8.951,91 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29035 · 27.06.2022 | 2.160 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 29015 · 27.06.2022 | 4.631,91 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 33150 · 21.09.2022 | 2.160 RON | |||
| 8 | Pulpe pui la bax | — | Anulat | — |
| 9 | Salam de vara | — | Anulat | — |
| 10 | Slanină | — | Anulat | — |
| 11 | Vegeta | — | ROMICS 2 contracte | 2.952,09 RON |
| ROMICS · contract 29019 · 27.06.2022 | 2.022,59 RON | |||
| ROMICS · contract 31743 · 19.08.2022 | 929,50 RON | |||
Valoare atribuită
43.654,63 RON
din 17.558,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro