Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare având ca obiect achiziția serviciului de aplicare a S.S. nr. 421.45.19 din 03.12.2019 la frânghiile de desant Mk3 reper IGQ02461 si furnizare piese specifice elicopt. militare
- Număr anunț
- CAN1088304
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA IAR (CUI 1132930)
- Cod CPV
- 34730000-3 · Piese pentru aeronave, pentru nave spatiale si pentru elicoptere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.566.977,70 RON
- Valoare atribuită
- 9.566.977,70 RON
- Data anunțului
- 01.10.2022 15:00
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 9.566.977,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | SOCIETATEA IAR | 9.566.977,70 RON |
Valoare atribuită
9.566.977,70 RON
din 9.566.977,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro