Atribuită Anunț atribuire

Achizitie publica produse lactate

Număr anunț
SCNA1059636
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591.271 RON
Valoare atribuită
887.164 RON
Data anunțului
03.10.2022 09:10
Anunț de participare
SCN1089258

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 887.164 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MARGARINA SI PREPARATE SIMILARE CARLAND S.R.L. 2 contracte 66.291 RON
CARLAND S.R.L. · contract 5895/A · 28.06.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 30393/A · 15.10.2021 48.453,50 RON
2 BRANZETURI CARLAND S.R.L. 2 contracte 35.675 RON
CARLAND S.R.L. · contract 8433/A · 30.08.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 9875/A · 03.10.2022 17.837,50 RON
3 LAPTE SI SMANTANA CARLAND S.R.L. 9 contracte 785.198 RON
CARLAND S.R.L. · contract 1732/A · 21.02.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 30392/A · 15.10.2021 581.266 RON
CARLAND S.R.L. · contract 3620/A · 26.04.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 4912/A · 27.05.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 7573/A · 29.07.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 2556/A · 22.03.2022 17.837,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 31291/A · 16.11.2021 48.453,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 32275/A · 17.12.2021 48.453,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 495/A · 18.01.2022 17.837,50 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179

Valoare atribuită

887.164 RON

din 591.271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.