Atribuită Anunț atribuire

Negociere alimente - 30.09.2022

Număr anunț
CAN1088850
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.967,25 RON
Valoare atribuită
10.967,25 RON
Data anunțului
06.10.2022 13:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 10.967,25 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FILVAS SERVCOM 10.967,25 RON

Valoare atribuită

10.967,25 RON

din 10.967,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.