Atribuită
Anunț atribuire
Negociere materiale de curatenie - 12.08.2022
- Număr anunț
- CAN1088793
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data anunțului
- 06.10.2022 10:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | PREBOX EMS | 2.700 RON |
Valoare atribuită
2.700 RON
din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro