Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 13,1% sub estimat
Servicii de proiectare in vederea elaborarii documentatiei tehnico-economice,faza SF si PT,inclusiv a studiilor de teren,studiul de trafic,elab doc de avizare si a Studiului de oportunitate pt achizitia de autobuze pt obiectivul de investitii”Crearea unui coridor de mobilitate urbana si cresterea performantelor transportului public prin investitii integrate in Mun Dr Tr Severin” Cod SMIS 146315
- Număr anunț
- CAN1088832
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- URBAN SCOPE SRL (CUI 35752863)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.039.750 RON
- Valoare atribuită
- 5.250.000 RON 13,1% sub estimat
- Data anunțului
- 08.10.2022 15:00
- Anunț de participare
- CN1037436
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Terți + subcontractanți 1
GLOBAL TECH XPERT SRL CUI RO 28794181
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Subcontractanți 9
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
DELEGATIO PROIECT SRL CUI 37991930
EST PROIECT SRL CUI 17548017
GAZ INSTAL S.R L. CUI RO 13467580
HELMERT SRL CUI RO 25791610
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI CUI 4722536
SMART TECHNOLOGY RESEARCH & CONSULTING SRL CUI RO31897462
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
WALHALLA INVEST PRODCOMIMPEX SRL CUI RO 9706035
Valoare atribuită
5.250.000 RON
din 6.039.750 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 789.750 RON
Deschise acum pe acest cod
2 licitații deschise pe 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, es…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.