Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 39,5% sub estimat
Achiziție/furnizare dotari pentru proiectul “Îmbunătățirea infrastructurii educaționale prin reabilitarea, modernizarea, extinderea și echiparea Grădiniței cu program prelungit “Rază de Soare” din Târgoviște, jud. Dâmbovița” - PMT-2022-P-012, Cod unic de identificare: 4279944-2021-7.1
- Număr anunț
- CAN1088823
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- VEROVIS SRL (CUI 17650571)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.129 RON
- Valoare atribuită
- 120.494,60 RON 39,5% sub estimat
- Data anunțului
- 08.10.2022 13:00
- Anunț de participare
- CN1044534
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 199.129 RON Adjudecat: 120.494,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotari atelier mecanic | 13.956 RON | Anulat | — |
| 4 | Dotari de prim ajutor si securitate la incendiu | 14.400 RON | Anulat | — |
| 12 | Mobilier metalic | 48.906 RON | Anulat | — |
| 13 | Mobilier&Accesorii loc de joaca pentru copii | 121.867 RON | VEROVIS | 120.494,60 RON ↓1,1% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VEROVIS SRL CUI 17650571
Valoare atribuită
120.494,60 RON
din 199.129 RON estimat
39,5%
Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 78.634,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.