Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare produse agro-alimentare
- Număr anunț
- CAN1057179
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321.222 RON
- Valoare atribuită
- 428.464 RON
- Data anunțului
- 10.10.2022 15:06
- Anunț de participare
- CN1029544
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 428.464 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Semicarcasa porc degresata fara cap si picioruse | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 4 contracte | 428.464 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 114283 · 14.05.2021 | 263.520 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 123449 · 09.08.2021 | 63.440 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 135824 · 07.12.2021 | 42.944 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 105809 · 22.02.2022 | 58.560 RON | |||
| 2 | Slanina porc | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
428.464 RON
din 321.222 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro