Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare medicamente - 3010 - S.C. Spinex Farm S.R.L. - 07.06.2022

Număr anunț
CAN1089112
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.139,20 RON
Valoare atribuită
4.139,20 RON
Data anunțului
10.10.2022 14:26

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 4.139,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SPINEX FARM 4.139,20 RON

Valoare atribuită

4.139,20 RON

din 4.139,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.