Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare medicamente - 4827 - S.C. Spinex Farm S.R.L. - 12.09.2022
- Număr anunț
- CAN1089244
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.664,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.664,80 RON
- Data anunțului
- 11.10.2022 12:20
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 4.664,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | SPINEX FARM | 4.664,80 RON |
Valoare atribuită
4.664,80 RON
din 4.664,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro