Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare medicamente uzuale
- Număr anunț
- SCNA1077076
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.069,70 RON
- Valoare atribuită
- 663.352,10 RON
- Data anunțului
- 12.10.2022 11:29
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (38)
Estimat: 665.829,60 RON Adjudecat: 663.352,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AMPICILINUM 1g | 5.716,80 RON | FELSIN FARM S.R.L. 2 contracte | 4.400 RON ↓23,0% |
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 726 · 05.10.2022 | 176 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 709 · 27.09.2022 | 4.224 RON | |||
| 2 | Apa oxigenata 3% | 702 RON | ND PHARMA S.R.L. | 1.943,60 RON |
| 3 | ATRACURIUM 10 mg/ml | 1.044 RON | — | |
| 4 | BUPIVACAINUM 5mg/ml*100 ml | 13.536 RON | Anulat | — |
| 5 | CLORHIDRAT DE LIDOCAINA SI DICLORHIDRAT DE CLORHEXIDIA 12.5 | 5.644,80 RON | Anulat | — |
| 6 | CEFTRIAXONUM 1g | 234.000 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte | 288.067,80 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 704 · 27.09.2022 | 247.917,60 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 725 · 05.10.2022 | 40.150,20 RON | |||
| 7 | CEFUROXIMUM 1.5g | 12.960 RON | — | |
| 8 | CLORURA DE CALCIU 50 ml | 2.016 RON | Anulat | — |
| 9 | SULFADIAZINUM 1% | 11.760 RON | — | |
| 10 | ROCURONIUM BROMIDE 10 ml | 8.568 RON | — | |
| 11 | Combinatii (Pulbere de frunze de Senna, extract uscat de rubarb… | 1.944 RON | — | |
| 12 | ACETILCISTEINUM 200 mg | 13.536 RON | — | |
| 13 | NALOXONUM CLORHIDRAT 0,4 mg/ml | 859,20 RON | — | |
| 14 | Fucidin crema 20 mg/g | 4.104 RON | Anulat | — |
| 15 | GABAPENTINUM 300 mg | 2.496 RON | — | |
| 16 | GLICERINUM BORAXATUM 25g | 2.544 RON | PHARM AHEAD S.R.L. 2 contracte | 4.323 RON |
| PHARM AHEAD S.R.L. · contract 710 · 27.09.2022 | 3.384 RON | |||
| PHARM AHEAD S.R.L. · contract 722 · 05.10.2022 | 939 RON | |||
| 17 | IBUPROFENUM 400 mg sau 600 mg | 4.176 RON | Anulat | — |
| 18 | IMIPENEMUM + CILASTATINUM 500 mg/500 mg | 77.040 RON | — | |
| 19 | INSULINUM 100 ui | 12.139,20 RON | — | |
| 20 | LORAZEPAMUM 1mg | 17.280 RON | — | |
| 21 | NEOSTIGMINI SULFAS 0,5 mg/ml | 11.520 RON | MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 340.346,90 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 712 · 29.09.2022 | 52.154,90 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 707 · 27.09.2022 | 288.192 RON | |||
| 22 | NIFEDIPINUM 20 mg | 1.488 RON | — | |
| 23 | NITROGLYCERINUM 25 mg | 1.440 RON | Anulat | — |
| 24 | NITROGLYCERINUM 0,5 mg | 1.440 RON | Anulat | — |
| 25 | OMEPRAZOLUM 20 mg | 6.048 RON | SC PHARMA SA 2 contracte | 7.965,20 RON |
| SC PHARMA SA · contract 706 · 27.09.2022 | 6.259,20 RON | |||
| SC PHARMA SA · contract 724 · 05.10.2022 | 1.706 RON | |||
| 26 | ONDASETRONUM 4mg/2ml | 2.764,80 RON | Anulat | — |
| 27 | OXACILINUM 1000 mg | 9.960 RON | — | |
| 28 | Papaina | 2.640 RON | Anulat | — |
| 30 | Rivanol 0,1% 200ml | 723,60 RON | ND PHARMA S.R.L. | 16.305,60 RON |
| 31 | Ser anti A | 816 RON | Anulat | — |
| 32 | Ser anti A+B | 912 RON | Anulat | — |
| 33 | Ser anti B | 816 RON | Anulat | — |
| 34 | Ser anti D IGM+IGG | 1.346,40 RON | Anulat | — |
| 35 | TALCUM 4g | 1.982,40 RON | Anulat | — |
| 36 | ACIDUM TRANEXAMICUM 500mg/5ml | 20.692,80 RON | — | |
| 37 | Ulei de parafina 100 ml | 693,60 RON | Anulat | — |
| 38 | Zerostat spacer | 6.480 RON | Anulat | — |
| 39 | AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANICUM 1000mg/200mg | 162.000 RON | — | |
Valoare atribuită
663.352,10 RON
din 97.069,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro