Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de colectare, manipulare, transport si depozitare deseuri menajere; servicii de colectare, manipulare, transport si neutralizare deseuri medicale periculoase; servicii de colectare, manipulare, transport si neutralizare deseuri de origine animalala
- Număr anunț
- SCNA1077171
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335.531,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.033.734,80 RON
- Data anunțului
- 13.10.2022 09:53
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 1.033.734,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de colectare, manipulare, transport si depozitare/neut… | — | ECOGREEN CONSTRUCT SRL 7 contracte | 230.690 RON |
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 1/14176 · 28.12.2021 | 6.785 RON | |||
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 4/14176 · 30.03.2022 | 20.355 RON | |||
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 2/14176 · 26.01.2022 | 6.785 RON | |||
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 5/14176 · 30.06.2022 | 20.355 RON | |||
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 14176 · 20.12.2021 | 162.840 RON | |||
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 3/14176 · 24.02.2022 | 6.785 RON | |||
| ECOGREEN CONSTRUCT SRL · contract 6/14176 · 07.10.2022 | 6.785 RON | |||
| 2 | Servicii de colectare, manipulare, transport si depozitare/neut… | — | STERICYCLE ROMANIA S.R.L. 7 contracte | 803.044,80 RON |
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 14175 · 20.12.2021 | 535.363,20 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1/14175 · 27.12.2021 | 22.306,80 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 2/14175 · 26.01.2022 | 22.306,80 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 3/14175 · 24.02.2022 | 22.306,80 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 4/14175 · 31.03.2022 | 66.920,40 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 5/14175 · 30.06.2022 | 66.920,40 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 6/14175 · 29.09.2022 | 66.920,40 RON | |||
| 3 | Servicii de colectare, manipulare, transport si depozitare/neut… | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
1.033.734,80 RON
din 335.531,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro