- Număr anunț
- SCNA1020807
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.400,60 RON
- Data anunțului
- 17.10.2022 10:34
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (9)
Estimat: 6.041,40 RON Adjudecat: 6.400,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ALPRAZOLAMUM | 210 RON | — | |
| 2 | CHLORPHENAMINUM | 27 RON | — | |
| 3 | KETAMINUM | 389,60 RON | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 2 contracte | 357,40 RON ↓8,3% |
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 205 · 08.07.2019 | 357,40 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 201 · 08.07.2019 | — | |||
| 4 | DOPAMINUM | 303 RON | MEDIPLUS EXIM | — |
| 5 | ERGOMETRINUM | 11,50 RON | MEDIPLUS EXIM | 554,20 RON |
| 6 | FENTANYLUM | 298,50 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 2 contracte | 1.329 RON |
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 206 · 08.07.2019 | 1.329 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 202 · 08.07.2019 | — | |||
| 7 | FENITOINA | 226,20 RON | — | |
| 9 | COMBINATII SOLUTIE RINGER 500 | 4.500 RON | B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 4.160 RON ↓7,6% |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 207 · 08.07.2019 | 4.160 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 203 · 08.07.2019 | — | |||
| 10 | MORPHYNUM | 75,60 RON | — | |
Valoare atribuită
6.400,60 RON
din 6.400,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro