Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare medicamente pentru anul 2020
- Număr anunț
- SCNA1031169
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.254,42 RON
- Valoare atribuită
- 367.254,42 RON
- Data anunțului
- 17.10.2022 09:24
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (79)
Estimat: 545.735,25 RON Adjudecat: 367.254,42 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EPINEFRINUM fiola | 16.100 RON | MEDIPLUS EXIM | 1.500 RON ↓90,7% |
| 2 | CARBAZOCHROMISALICYLAS fiola | 2.546 RON | DONA. LOGISTICA | 410,80 RON ↓83,9% |
| 3 | METAMIZOLUM NATRIUM comprimat | 8.200 RON | FELSIN FARM S.R.L. 5 contracte | 9.569,30 RON |
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 27 · 16.01.2020 | 2.821,50 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 14 · 14.01.2020 | — | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 264 · 31.07.2020 | 2.472,50 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 125 · 27.03.2020 | 3.569 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 340 · 03.09.2020 | 706,30 RON | |||
| 4 | METAMIZOLUM NATRIUM fiola | 28.416 RON | — | |
| 5 | AQUA DISTILATA fiola | 10.000 RON | Pharma 4 contracte | 1.511,65 RON ↓84,9% |
| Pharma · contract 4 · 14.01.2020 | — | |||
| Pharma · contract 115 · 27.03.2020 | 947,05 RON | |||
| Pharma · contract 341 · 03.09.2020 | 150 RON | |||
| Pharma · contract 472 · 03.11.2020 | 414,60 RON | |||
| 6 | AMIODARONUM fiola | 1.505 RON | PHARMA VISION PLUS 6 contracte | 5.927,50 RON |
| PHARMA VISION PLUS · contract 114 · 27.03.2020 | 2.018 RON | |||
| PHARMA VISION PLUS · contract 342 · 03.09.2020 | 34,80 RON | |||
| PHARMA VISION PLUS · contract 3 · 14.01.2020 | — | |||
| PHARMA VISION PLUS · contract 473 · 03.11.2020 | 685,20 RON | |||
| PHARMA VISION PLUS · contract 237 · 29.07.2020 | 1.932,50 RON | |||
| PHARMA VISION PLUS · contract 16 · 16.01.2020 | 1.257 RON | |||
| 7 | ACIDUM ACETILSALYCILICUM TAMPONAT comprimat | 720 RON | ND PHARMA S.R.L. 4 contracte | 3.240 RON |
| ND PHARMA S.R.L. · contract 343 · 03.09.2020 | 16 RON | |||
| ND PHARMA S.R.L. · contract 119 · 27.03.2020 | 1.727,60 RON | |||
| ND PHARMA S.R.L. · contract 21 · 16.01.2020 | 1.496,40 RON | |||
| ND PHARMA S.R.L. · contract 8 · 14.01.2020 | — | |||
| 8 | ATROPINUM fiole | 1.337 RON | — | |
| 9 | RANITIDINUM fiola | 36.150 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | 6.592,50 RON ↓81,8% |
| 10 | METAMIZOL,PITOFENONA fiola | 9.800 RON | MEDIPLUS EXIM 4 contracte | 35.381,06 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 469 · 03.11.2020 | 13.231 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 418 · 09.10.2020 | 6.485 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 20 · 16.01.2020 | 15.665,06 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 7 · 14.01.2020 | — | |||
| 11 | ALPRAZOLAMUM comprimat | 495,30 RON | — | |
| 12 | NATRIIHIDROGENICARBONAS flacon | 1.368 RON | PHARMAFARM S.A. | 3.181,50 RON |
| 13 | COMBINATII-HHC 0,085,OXITETRACICLINA spray | 5.829,12 RON | — | |
| 14 | METOPROLOLUM fiola | 1.605,60 RON | MEDIPLUS EXIM | 1.478,50 RON ↓7,9% |
| 15 | CALCII GLUCONAS fiola | 979,20 RON | — | |
| 16 | CAPTOPRILUM comprimat | 12.400 RON | — | |
| 17 | CIPROFLOXACINUM comprimat | 168,30 RON | — | |
| 18 | KETAMINUM fiola | 389,60 RON | — | |
| 19 | CHLORPHENAMINUM comprimat | 660 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. | 1.157,20 RON |
| 20 | DOPAMINUM fiola | 621 RON | — | |
| 21 | DIAZEPAMUM tub 10 mg | 421,52 RON | Pharma | 422,05 RON |
| 22 | DIAZEPAMUM tub 5 mg | 368,72 RON | Pharma | 170,40 RON ↓53,8% |
| 23 | DEXAMETHASONUM fiola | 1.340 RON | — | |
| 24 | DIAZEPAMUM comprimat | 42 RON | — | |
| 25 | DIAZEPAMUM fiola | 11.496 RON | DONA. LOGISTICA 6 contracte | 36.147,80 RON |
| DONA. LOGISTICA · contract 419 · 09.10.2020 | 3.829,60 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 247 · 05.08.2020 | 9.351 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 123 · 27.03.2020 | 7.849,50 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 12 · 14.01.2020 | — | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 470 · 03.11.2020 | 7.961,80 RON | |||
| DONA. LOGISTICA · contract 25 · 16.01.2020 | 7.155,90 RON | |||
| 26 | DIGOXINUM fiola | 478,20 RON | MEDIPLUS EXIM | 78 RON ↓83,7% |
| 27 | MIDAZOLAMUM fiola | 4.301,40 RON | COMPANIA NATIONALA UNIFARM 3 contracte | 31.486,57 RON |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 346 · 03.09.2020 | 3.413,40 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 65 · 27.03.2020 | 27.858,10 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 203 · 30.06.2020 | 215,07 RON | |||
| 28 | ENALAPRILUM fiola | 2.995 RON | — | |
| 29 | ENALAPRILUM comprimat | 96,50 RON | FELSIN FARM S.R.L. | 1.329,80 RON |
| 30 | ETOMIDATUM fiola | 630 RON | — | |
| 31 | ERGOMETRINUM fiola | 39 RON | — | |
| 32 | VALERIANA,FENOBARBITAL comprimat | 2.720 RON | — | |
| 33 | PHENOBARBITALUM fiola | 476,75 RON | — | |
| 34 | FURAZOLIDONUM comprimat | 6.000 RON | ND PHARMA S.R.L. | 480 RON ↓92,0% |
| 35 | FUROSEMIDUM fiola | 12.180 RON | — | |
| 36 | FENTANYLUM fiola | 3.053,50 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. | 3.636,20 RON |
| 38 | GELATINUM fiola | 2.170 RON | — | |
| 39 | TERLIPRESSINUM fiola | 2.160 RON | PHARMAFARM S.A. | 685,40 RON ↓68,3% |
| 40 | GLUCOSUM 10 % 250 ml flacon | 982,80 RON | — | |
| 41 | GLUCOSUM 33% 10 ml fiola | 11.500 RON | — | |
| 42 | GLUCOSUM 5 % 250 ml flacon | 3.853,20 RON | — | |
| 43 | GLUCOSUM 5% 500 ml flacon | 1.413 RON | — | |
| 44 | HEPARINUM flacon | 300 RON | — | |
| 45 | HYDROCORTISONUM 100 mg flacon | 41.040 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte | 21.538 RON ↓47,5% |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 266 · 06.08.2020 | 1.936 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 362 · 21.09.2020 | 19.602 RON | |||
| 46 | HYDROCORTISONUM 25 mg flacon | 7.344 RON | — | |
| 47 | IBUPROFENUM 600mg/100ml flac | 9.500 RON | B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 33.799,20 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 120 · 27.03.2020 | 17.725 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 22 · 16.01.2020 | 16.074,20 RON | |||
| 48 | KETOPROFENUM fiola | 8.850 RON | — | |
| 49 | KETOROLACUM TROMETHAMIN fiola | 11.220 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 5 contracte | 36.135 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 259 · 31.07.2020 | 12.525 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 124 · 27.03.2020 | 12.525 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 13 · 14.01.2020 | — | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 26 · 16.01.2020 | 9.210 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 348 · 03.09.2020 | 1.875 RON | |||
| 50 | METOCLOPRAMIDUM fiola | 23.800 RON | — | |
| 51 | METOPROLOLUM comp | 235 RON | — | |
| 52 | AMINOPHYLINUM fiola | 947,20 RON | MEDIPLUS EXIM | 23.742,20 RON |
| 53 | MORPHYNUM fiola | 133,80 RON | — | |
| 54 | NITROGLYCERINUM flac | 816,90 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. | — |
| 57 | DROTAVERINUM fiola | 10.780 RON | — | |
| 58 | DROTAVERINUM comp | 9.360 RON | FELSIN FARM S.R.L. | 93,50 RON ↓99,0% |
| 59 | METAMIZOLUM NATRIUM sup | 1.574,30 RON | — | |
| 61 | OXYTOCINUM fiola | 100 RON | — | |
| 62 | NORADRENALINUM fiola | 10.200 RON | COMPANIA NATIONALA UNIFARM 4 contracte | 34.157,86 RON |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 23 · 16.01.2020 | 5.037,06 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 10 · 14.01.2020 | — | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 426 · 09.10.2020 | 1.262,70 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 121 · 27.03.2020 | 27.858,10 RON | |||
| 63 | PARACETAMOLUM comp | 1.200 RON | — | |
| 64 | PARACETAMOLUM 125 mg sup. | 910 RON | — | |
| 65 | PARACETAMOLUM 250mg sup. | 1.064 RON | — | |
| 66 | PARACETAMOLUM fiola | 9.288 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA 5 contracte | 6.690,90 RON ↓28,0% |
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 427 · 12.10.2020 | 571,90 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 349 · 03.09.2020 | 1.220,50 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 232 · 29.07.2020 | 2.231,50 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 5 · 14.01.2020 | — | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 18 · 16.01.2020 | 2.667 RON | |||
| 67 | PANTOPRAZOLUM flacon | 2.625 RON | FELSIN FARM S.R.L. | 746,20 RON ↓71,6% |
| 68 | PROPOFOLUM fiola | 892 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA | 2.845 RON |
| 69 | FENITOINA fiola | 360 RON | — | |
| 70 | COMBINATII (SOLUTIE RINGER ) 250 ml flacon | 32.760 RON | PHARMAFARM S.A. | 2.681,40 RON ↓91,8% |
| 71 | COMBINATII(SOLUTIE RINGER ) 500ml flacon | 12.090 RON | — | |
| 72 | NATRII CHLORIDUM 100 ml flacon | 51.000 RON | B.BRAUN MEDICAL 3 contracte | 17.037,20 RON ↓66,6% |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 347 · 03.09.2020 | 4.454,80 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 478 · 03.11.2020 | 10.895,60 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 425 · 09.10.2020 | 1.686,80 RON | |||
| 73 | NATRII CHLORIDUM 250 ml flacon | 60.000 RON | B.BRAUN MEDICAL | 2.000 RON ↓96,7% |
| 74 | NATRII CHLORIDUM 500 ml flacon | 3.090 RON | B.BRAUN MEDICAL | — |
| 75 | MAGNESII SULFAS fiola | 849,50 RON | COMPANIA NATIONALA UNIFARM 2 contracte | 31.158,83 RON |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 479 · 03.11.2020 | 3.555,58 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 227 · 20.07.2020 | 27.603,25 RON | |||
| 76 | (VIPER VENOM ANTITOXIN) SER ANTIVIPERINIC seringă pre-umpluta | 14.063,62 RON | — | |
| 77 | TRAMADOLUM fiola | 1.600 RON | — | |
| 78 | URAPIDILUM fiola | 5.400 RON | — | |
| 80 | SALBUTAMOLUM spray | 2.018 RON | DONA. LOGISTICA | 307,20 RON ↓84,8% |
| 82 | LIDOCAINUM fiola | 378,40 RON | PHARMAFARM S.A. 5 contracte | 9.935,70 RON |
| PHARMAFARM S.A. · contract 452 · 26.10.2020 | 279,60 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract 422 · 09.10.2020 | 162 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract 117 · 23.03.2020 | 1.683,90 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract 19 · 16.01.2020 | 7.810,20 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract 6 · 14.01.2020 | — | |||
| 83 | THIAMINUM fiola | 837,60 RON | — | |
| 84 | PYRIDOXINUM fiola | 1.002 RON | — | |
| 85 | ACIDUM TRANEXAMICUM fiola | 98,22 RON | — | |
Valoare atribuită
367.254,42 RON
din 367.254,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro