Atribuită Anunț atribuire

Furnizare medicamente pentru anul 2021

Număr anunț
SCNA1050131
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.616,80 RON
Valoare atribuită
81.616,80 RON
Data anunțului
17.10.2022 09:21

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (16)

Estimat: 141.726 RON Adjudecat: 81.616,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 EPINEFRINUM fiola 18.880 RON EUROPHARM HOLDING S.A. 5 contracte 26.570 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 550 · 05.11.2021 3.675 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 182 · 29.03.2021 4.520 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 289 · 30.06.2021 7.350 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 289 · 30.06.2021 7.350 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 369 · 16.08.2021 3.675 RON
3 METAMIZOL,PITOFENONA fiola 14.300 RON MEDIPLUS EXIM 4.561,60 RON ↓68,1%
5 DIAZEPAMUM fiola 7.680 RON MEDIPLUS EXIM 7 contracte 14.576,45 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 375 · 16.08.2021 2.280,80 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 123 · 25.02.2021
MEDIPLUS EXIM · contract 132 · 25.02.2021 3.937 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 163 · 16.03.2021 66,25 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 551 · 05.11.2021 1.260 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 213 · 05.05.2021 4.751,60 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 291 · 30.06.2021 2.280,80 RON
6 MIDAZOLAMUM fiola 4.740 RON
8 VALERIANA,FENOBARBITAL comprimat 4.200 RON
11 HEPARINUM flacon 3.000 RON COMPANIA NATIONALA UNIFARM 149,90 RON ↓95,0%
12 KETOPROFENUM fiola 7.500 RON
13 METOCLOPRAMIDUM fiola 28.800 RON EUROPHARM HOLDING S.A. 3 contracte 17.255 RON ↓40,1%
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 215 · 05.05.2021 5.660 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 460 · 30.09.2021 7.920 RON
EUROPHARM HOLDING S.A. · contract 126 · 25.02.2021 3.675 RON
17 NORADRENALINUM fiola 18.960 RON COMPANIA NATIONALA UNIFARM 4 contracte 6.153,55 RON ↓67,5%
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 549 · 05.11.2021 1.712,55 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 458 · 30.09.2021 2.539,50 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 135 · 25.02.2021 1.901,50 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 120 · 25.02.2021
18 PARACETAMOLUM 125 mg sup. 952 RON ND PHARMA S.R.L. 6 contracte 396 RON ↓58,4%
ND PHARMA S.R.L. · contract 124 · 25.02.2021
ND PHARMA S.R.L. · contract 184 · 29.03.2021 54 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 138 · 25.02.2021 90 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 216 · 05.05.2021 72 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 381 · 16.08.2021 90 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 290 · 30.06.2021 90 RON
19 PARACETAMOLUM 250mg sup. 1.022 RON ND PHARMA S.R.L. 2 contracte 360 RON ↓64,8%
ND PHARMA S.R.L. · contract 553 · 05.11.2021 180 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 459 · 30.09.2021 180 RON
20 PANTOPRAZOLUM flacon 3.012 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 7 contracte 2.056 RON ↓31,7%
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 125 · 25.02.2021
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 217 · 05.05.2021 514 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 139 · 25.02.2021 257 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 288 · 30.06.2021 411,20 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 185 · 29.03.2021 257 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 462 · 30.09.2021 359,80 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 382 · 16.08.2021 257 RON
22 (VIPER VENOM ANTITOXIN) SER ANTIVIPERINIC seringă pre-umpluta 25.980 RON
23 SALBUTAMOLUM spray 1.800 RON FARMEXIM S.A. 5 contracte 1.126,50 RON ↓37,4%
FARMEXIM S.A. · contract 464 · 30.09.2021 375,50 RON
FARMEXIM S.A. · contract 383 · 16.08.2021 150,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 287 · 30.06.2021 225,30 RON
FARMEXIM S.A. · contract 121 · 25.02.2021
FARMEXIM S.A. · contract 186 · 29.03.2021 375,50 RON
24 SALBUTAMOLUM flacon 700 RON EUROPHARM HOLDING S.A.
25 ACIDUM TRANEXAMICUM fiola 200 RON COMPANIA NATIONALA UNIFARM 3 contracte 8.411,80 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 286 · 30.06.2021 2.083,20 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 214 · 05.05.2021 3.164,30 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 214 · 05.05.2021 3.164,30 RON

Valoare atribuită

81.616,80 RON

din 81.616,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.