Atribuită
Anunț atribuire
“Furnizare Set Reactivi si Consumabile pentru Markeri Cardiaci, Set Reactivi si Consumabile pentru determinarea gazelor sanguine pentru UPU, Cartele pentru determinarea grupelor sanguine, Reactivi pentru imunohistochimie, Reactivi pentru analize gaze de sange pentru Spital, Medicina Legala si Program de Transplant, Reactivi pentru determinarea APTT’’
- Număr anunț
- 183377
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.338.132,90 RON
- Valoare atribuită
- 9.305.544,04 RON
- Data anunțului
- 19.10.2022 11:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Adjudecat: 9.305.544,04 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU MARKERI CARDIACI COMPATIBILE… | — | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | 2.930.343,80 RON |
| 2 | SET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU DETERMINAREA GAZELOR SANGUI… | — | PRION POCT SRL | 286.200 RON |
| 3 | CARTELE PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE - TRANSFUZIE | — | DIALAB SOLUTIONS SRL | 866.771,84 RON |
| 4 | REACTIVI PENTRU IMUNOHISTOCHIMIE - HISTOPATOLOGIE | — | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. | 547.111,50 RON |
| 5 | REACTIVI PENTRU ANALIZE GAZE DE SANGE -ATI+NEONATOLOGIE +MEDIC… | — | — | |
| 6 | REACTIVI PENTRU DETERMINAREA APTT - ATI | — | SANPRODMED S.R.L. | 336.984 RON |
| — | — | SANPRODMED S.R.L. · DIALAB SOLUTIONS SRL · MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · PRION POCT SRL · SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · BIO SERVICE S.R.L. 55 contracte | 4.338.132,90 RON | |
| SANPRODMED S.R.L. · contract 19198 · 28.11.2017 | 22.350 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 21153 · 20.12.2017 | 16.090,96 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 21152 · 20.12.2017 | 4.800 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 21151 · 20.12.2017 | 5.002,20 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 1414 · 29.01.2018 | 95.400 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1413 · 29.01.2018 | 857.640 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 3084 · 02.03.2018 | 1.645,90 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 3085 · 02.03.2018 | 19.200 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 4904 · 13.04.2018 | 5.017,50 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 4896 · 13.04.2018 | 34.800 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 5235 · 20.04.2018 | 197.451,52 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 6161 · 11.05.2018 | 1.750 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 8980 · 04.07.2018 | 33.640,75 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 9454 · 12.07.2018 | 4.100 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 9455 · 12.07.2018 | 12.000 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 14244 · 08.10.2018 | 15.600 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 15332 · 25.10.2018 | 3.500 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 15893 · 06.11.2018 | 8.640 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 16044 · 08.11.2018 | 10.600 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 17940 · 07.12.2018 | 33.522,30 RON | |||
| SANPRODMED · contract 17940 · 07.12.2018 | 33.522,30 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 19028 · 21.12.2018 | 10.600 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1086 · 30.01.2019 | 12.300 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 1088 · 30.01.2019 | 37.440 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 1087 · 30.01.2019 | 95.400 RON | |||
| BIO SERVICE S.R.L. · contract 1089 · 30.01.2019 | 842.340 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 2047 · 20.03.2019 | -67.504,32 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 4047 · 20.03.2019 | 67.504,32 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 2047 · 20.03.2019 | 67.504,32 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 5466 · 10.04.2019 | 4.945,90 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 5462 · 10.04.2019 | 15.500 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 7716 · 16.05.2019 | 64.934,30 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 8270 · 23.05.2019 | 33.840 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 8606 · 30.05.2019 | 63.003,84 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 11742 · 16.07.2019 | 8.200 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 11741 · 16.07.2019 | 16.800 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 15462 · 11.09.2019 | 50.160 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 16395 · 26.09.2019 | 85.255,12 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 19308 · 11.11.2019 | 85.045 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 19405 · 12.11.2019 | 21.200 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 19700 · 15.11.2019 | 4.100 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 20459 · 26.11.2019 | 4.900 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 1842 · 30.01.2000 | 70.996,15 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1757 · 05.01.2020 | 8.200 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1078 · 05.01.2020 | 842.340 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 1071 · 05.01.2020 | 63.600 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 9662 · 05.01.2020 | 73.685,12 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS SRL · contract 3487 · 21.02.2020 | 86.005,12 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 3679 · 24.02.2020 | 9.100 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 1758 · 27.12.2019 | 42.000 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 17915 · 09.11.2017 | 4.800 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 18395 · 16.11.2017 | 167.781 RON | |||
| PRION POCT SRL · contract 18399 · 16.11.2017 | 15.900 RON | |||
| SANPRODMED S.R.L. · contract 18624 · 20.11.2017 | 4.800 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 19220 · 28.11.2017 | 9.183,60 RON | |||
Valoare atribuită
9.305.544,04 RON
din 4.338.132,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro