Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr. 287/07.02.2022 la AC 182/25.01.2022
- Număr anunț
- CAN1090036
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.566,60 RON
- Valoare atribuită
- 20.566,60 RON
- Data anunțului
- 20.10.2022 15:28
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 20.566,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | Alexgold Distribution SRL | 20.566,60 RON |
Valoare atribuită
20.566,60 RON
din 20.566,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro